Skład


Iwona

Iwona Kielar (wokal) – charyzmatyczna wokalistka obdarzona niezwykłym talentem muzycznym oraz nietuzinkową barwą głosu. Za mikrofonem czuje się jak ryba w wodzie. W zespole Rytm śpiewa od kilku lat, udziela się również w rockowych projektach tworząc muzykę autorską. Posiada wykształcenie muzyczne oraz doświadczenie sceniczne, które nabyła we współpracy z wieloma zespołami. Iwona jest niesamowicie oryginalną artystką, obdarzoną mocnym, a zarazem pięknym głosem, który przykuwa uwagę słuchaczy. Jest osobą niezwykle skromną, miłą, o wesołym uosobieniu, potrafiącą z każdym nawiązać nić porozumienia.


 

Zygmunt Słowik (wokal, perkusja) to założyciel zespołu, który wiernie trzyma pieczę nad naszą działalnością . „Stary wyjadacz”, czyli doświadczony perkusista oraz wokalista. Ponadto pełni funkcję akustyka. Dba o jak najlepsze brzmienie oraz nagłośnienie naszego zespołu.


 

Krzysztof Mikołajek (klawisze) najmłodszy stażem członek zespołu. Utalentowany z „dobrym uchem”. Swoje umiejętności zawdzięcza ukończeniu Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku.
Dba o to aby z jego instrumentów wypływały jak najlepsze barwy i oczywiście poprawne dźwięki.


 

Damian Zygmunt (gitara, chórki) w zespole od kliku lat, gitarzysta, który realizuje się w różnych gatunkach muzycznych. Swoją pozytywną energię czerpie poprzez zapatrywanie się w czołowych światowych gitarzystów – oczywiście sceny rockowej. Niebanalne brzmienie oraz świetne solówki Damiana w każdy utwór wprowadzają wyjątkowy klimat. Jest człowiekiem charyzmatycznym, skromnym, bez wątpienia ciężko wyprowadzić go z równowagi. Pojawiają się subiektywne opinie, że znakomicie prezentuje się na scenie.


 

Andrzej Nowak (gitara basowa, chórki) odpowiada za najniższe dźwięki naszego instrumentarium, nadając podstawę brzmieniową. Przede wszystkim jednak stanowi sekcję rytmiczną, niewątpliwie najważniejszy czynnik w grze zespołowej. Andrzej jest basistą skoncentrowanym i dynamicznym co przekłada się na precyzję i dokładność gry. Jego zdolność logicznego myślenia często przydaje się w życiu naszej wesołej grupy.