Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa zapisujemy adres IP % ip%.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości po sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub nieudostępniania wpisów.
66 wpisów.
Edyta napisał/a 30 czerwca 2014 o 17:44:
Widać ze zespół jest bardzo zgrany, wolak cudny, świetnie prezentuje sie na scenie nawet w gipsie (życzę dużo zdrowia), Pan na gitarze rewelacja i te solówki :)).Badzo fajnie się przy nich bawiłam jak nigdy tańczyłam bardzo dużo. Mam nadzieje że jeszcze ich usłyszę i zobaczę.na długo zostaną w mojej głowie. POZDRAWIAM i polecam gorąco!!!
Mariola i Romek napisał/a 20 czerwca 2014 o 17:01:
Bardzo gorąco polecamy!!! Jeżeli zabawa to TYLKO z zespołem RYTM!!! Goście zadowoleni w 100% W repertuarze każdy(młodsi i starsi) znajdzie coś dla siebie.Mają świetny repertuar bardzo dużo znanych przebojów, które wykonywane są po prostu genialnie!dodatkowy plus za to, że przerwy są naprawdę krótkie i przede wszystkim cena bardzo racjonalna (nie zwala z nóg tak jak u konkurencji). Bardzo dziękujemy za niezapomnianą zabawę do białego rana :-* GORĄCO POLECAMY!!!
Magda i Dawid napisał/a 28 maja 2014 o 13:10:
Po ostatnim weselu ten zespół jest naszym faworytem. Porywają do tańca. Świetnie się bawiliśmy. Polecamy 🙂
Dawid i Joanna napisał/a 20 maja 2014 o 10:56:
Damian wymiata na gitarce 😀
Dawid i Joanna napisał/a 20 maja 2014 o 10:55:
Na początek wielkie dzięki za wspaniałą i niezapomnianą zabawę. Byliście świetni!!! Polecamy gorąco zespół zapewnia super wrażenia. Na naszym weselu przerósł nasze oczekiwania goście byli zachwyceni. Jeszcze raz naprawdę polecamy zespół RYTM i lokal Elwit. 1000% zadowolenia