Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa zapisujemy adres IP % ip%.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości po sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub nieudostępniania wpisów.
65 wpisów.
Karolina napisał/a 17 października 2018 o 14:58:
Z całego serca dziękujemy Zespołowi Rytm za... I tu może rozpocząć się lista mnóstwa pochwał - nie tylko z Naszej strony jako Państwa Mlodych, ale także Gości Weselnych. Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy,oprawy,współpracy przed/w trakcie wesela i poprawin. Pełen profesjonalizm, dobór repertuaru, muzyka na "żywo", wokal Iwonko , talent chłopaków, zabawa do białego rana - czy to starsi czy młodsi - to tylko czastka pochwał. Wkładacie w to serce -co przeklada się potem na Waszą prace. Wybór Was jako Zespołu był najlepsza dokonana przez Nas decyzją. Z czystym sumieniem polecamy Was Wszystkim przyszłym Małżonkom. Ludzie z pasją - to Wy. Zdecydowanie najlepszy zespół w okolicy. Dziękujemy Wam raz jeszcze - Karolina i Wojtek
Joanna napisał/a 17 października 2018 o 12:46:
Zespolow weselnych slyszalam wiele, ale Rytm jest jeden 🙂 Podczas szukania zespolu na wlasne wesele nie bralismy innych pod uwage, bezkonkurencyjni 🙂 Ktotkie przerwy, dlugie sety, moi goscie sie swietnie bawili a o to przeciez chodzi 🙂 Poleca, polecam, polecam kazdemu!
Iwona napisał/a 4 stycznia 2018 o 18:09:
Zespol godny polecenia 🙂 fajny repertuar chlopaki robia krotke przerwy co jest bardzo istotne i co sie z pewnoscia chwali 🙂 Z nimi zabaw jest wspaniala do samego rana i fakt daja czadu na maxa 😀 Polecam goraco.
Urszula napisał/a 4 stycznia 2018 o 18:09:
Pooglądałam stronę internetowa zespołu, byłam zawiedziona. Ale zespół trzeba posłuchać na żywo, polecam na wesela, jak zagrają nogi same chodzą. Swietny zespół ! Melodie było słychać daleko poza Dębową Gazdówkę !
Ania i Fabian napisał/a 14 listopada 2017 o 00:02:
Nie było fajnie, nie było dobrze, było ZAJEBIŚCIE!!!!
Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.
Jakbyśmy pobierali się jeszcze raz to tylko z Nimi na weselu!
Daliście tak czadu, że budynek nadje się do remontu ../
Dziękujemy, pozdrawiamy, polecamy 🙂