Księga gości

Strony: 1 2 3 4 5 6
Bartek napisany August 10th, 2014 - 2:16 PM
Temat:
opinis
Lokalizacja:
Ustrzyki Dolne
Komentarz:
Wielkie dzięki za wspaniałą zabawę. Wesele było polsko-irlandzkie i wszyscy świetnie się bawili co w dużej mierze jest zasługą zespołu Rytm. Pełny profesionalizm. Na specjalne życzenie został dla nas przygotowany utwór "Hasta Siempre Comandante", byliśmy zachwyceni aranżacją. Gorąco polecamy na wszystkie okoliczności.
Urszula napisany January 1st, 1970 - 1:00 AM
Komentarz:
Pooglądałam stronę internetowa zespołu, byłam zawiedziona. Ale zespół trzeba posłuchać na żywo, polecam na wesela, jak zagrają nogi same chodzą. Swietny zespół ! Melodie było słychać daleko poza Dębową Gazdówkę !
Maja i Jakub napisany July 15th, 2014 - 8:31 PM
Temat:
Meeeegaaa pozytyw!
Komentarz:
Z czystym sumieniem możemy polecić ten zespół! Wszyscy goście bawili się świetnie (starsi i młodsi), bardzo sobie chwalili muzykę i wokalistkę :) Zespół potrafi porwać ludzi do tańca i zabawy. Muzyka zadowoliła dosłownie każdego! Nie tylko przyjemnie było do niej potańczyć, ale też po prostu posłuchać :)Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! :)
Edyta napisany June 30th, 2014 - 5:44 PM
Temat:
wesele w gogołowie
Komentarz:
Widać ze zespół jest bardzo zgrany, wolak cudny, świetnie prezentuje sie na scenie nawet w gipsie (życzę dużo zdrowia), Pan na gitarze rewelacja i te solówki :)).Badzo fajnie się przy nich bawiłam jak nigdy tańczyłam bardzo dużo. Mam nadzieje że jeszcze ich usłyszę i zobaczę.na długo zostaną w mojej głowie. POZDRAWIAM i polecam gorąco!!!
Mariola i Romek napisany June 20th, 2014 - 5:01 PM
Komentarz:
Bardzo gorąco polecamy!!! Jeżeli zabawa to TYLKO z zespołem RYTM!!! Goście zadowoleni w 100% W repertuarze każdy(młodsi i starsi) znajdzie coś dla siebie.Mają świetny repertuar bardzo dużo znanych przebojów, które wykonywane są po prostu genialnie!dodatkowy plus za to, że przerwy są naprawdę krótkie i przede wszystkim cena bardzo racjonalna (nie zwala z nóg tak jak u konkurencji). Bardzo dziękujemy za niezapomnianą zabawę do białego rana :-* GORĄCO POLECAMY!!!
Magda i Dawid napisany May 28th, 2014 - 1:10 PM
Temat:
Super zabawa :)
Lokalizacja:
Krosno
Komentarz:
Po ostatnim weselu ten zespół jest naszym faworytem. Porywają do tańca. Świetnie się bawiliśmy. Polecamy :)
Dawid i Joanna napisany May 20th, 2014 - 10:56 AM
Temat:
opinia
Komentarz:
Damian wymiata na gitarce :D
Dawid i Joanna napisany May 20th, 2014 - 10:55 AM
Lokalizacja:
Krosno Elwit
Komentarz:
Na początek wielkie dzięki za wspaniałą i niezapomnianą zabawę. Byliście świetni!!! Polecamy gorąco zespół zapewnia super wrażenia. Na naszym weselu przerósł nasze oczekiwania goście byli zachwyceni. Jeszcze raz naprawdę polecamy zespół RYTM i lokal Elwit. 1000% zadowolenia
Księga gości.
captcha49