Księga gości

Strony: 1 2 3 4 5 6
Sylwia i Staszek napisany August 4th, 2015 - 11:10 AM
Temat:
Świetny zespół:)
Lokalizacja:
Kąty
Komentarz:
Dziękujemy za wspaniałą zabawę, to dzięki Wam wszyscy świetnie się bawili.Gdyby nie wypad rodzinny na pewno byśmy Was tak szybko nie wypuścili i goście również. Jeśli chcesz aby Twój dzień był jedyny w sowim rodzaju wybierz ,,RYTM''. Wokalistka ma głos..... co dzisiaj trudno spotkać. Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy:)))
Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów:)
Dominika i Mateusz napisany July 21st, 2015 - 3:15 PM
Lokalizacja:
Besko
Komentarz:
Bardzo dziękujemy za muzyczną oprawę naszej imprezy :) było świetnie, goście bardzo zadowoleni, wesele udane... Nogi aż same rwały się do tańca :) pomimo zmęczenia, wszyscy bawili się do końca.. Poza tym bardzo dobry kontakt z zespołem. Ogólna ocena 10/10 ;) polecamy :)
Karolina i Kamil napisany June 23rd, 2015 - 9:56 PM
Temat:
Najlepszy zespół na wesele :)
Lokalizacja:
Lubatowa
Komentarz:
Serdecznie dziękujemy zespołowi Rytm za udaną zabawę na naszym weselu. Dzięki Waszej muzyce zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się bardzo dobrze. Macie genialny repertuar, klasyki polskiej muzyki rozrywkowej w super aranżacjach, do tego świetny wokal! Profesjonalizm, klasa, dobra zabawa ! Polecamy :)
Ania i Slawek napisany June 13th, 2015 - 10:56 PM
Temat:
Weselne igraszki
Lokalizacja:
Krosno
Komentarz:
Swietne muzykowanie, goscie bardzo zadowoleni a w szczegolonsci my czyli nowozency. Zabawa do bialego rana z przytupem zagwarantowana. Dziekujemy serdecznie...xxxx
Polecamy i rekomendujemy :)
Asia i Darek napisany October 21st, 2014 - 5:40 PM
Temat:
Świetny zespół!!! :)
Lokalizacja:
Kombornia
Komentarz:
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Zespól godny polecenia, jesteśmy bardzo zadowoleni, zresztą tak samo jak nasi goście. Szeroki repertuar, nietuzinkowy wokal i zgranie zespołu! Wszystko na najwyższym poziomie:) A kawałki, które specjalnie dla nas się nauczyliście były meggaaa ;) Zachęcamy do wybrania zespołu RYTM bo z nimi zabawa na pewno będzie udana :) Pozdrawiamy!!! :)
Natalia i Maciek napisany September 29th, 2014 - 3:34 PM
Temat:
Bardzo gorąco polecamy!
Lokalizacja:
Krosno
Komentarz:

Dziękujemy za niesamowitą oprawę muzyczną na naszym weselu, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Goście byli zachwyceni, dzięki Wam wesele było udane i wszyscy świetnie się bawili. Jestesmy pod ogromnym wrażeniem. Wokal-rewelacja, repertuar również. Mamy nadzieję ze uda nam się jeszcze wiele razy bawić na imprezie z waszym udziałem. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, oby tak dalej:)
Ola i Sylwek napisany September 9th, 2014 - 7:29 PM
Lokalizacja:
Krosno
Komentarz:
Świetny zespół, nasi goście bawili się jak szaleni, od samego początku do białego rana:D Jeszcze raz wielkie dzięki, w szczególności za "she's a lady";) < br /> pozfrawiamy
Bogumiła i Marcin napisany September 9th, 2014 - 1:04 PM
Temat:
Zabawa przednia
Lokalizacja:
Zwierzyń- Lipie
Komentarz:
Dziękujemy za świetną zabawę. Polecamy zespół Rytm na wesela, niezapomniane wrażenia, Nasi goście byli bardzo zadowoleni i bawili się do białego rana starsi i młodzież. Jeżeli planujecie ten szczególny dzień w Waszym życiu to RYTM jest tym czego szukacie. Będziecie zadowoleni w 100%!!!
Księga gości.
captcha49