Księga gości

Strony: 1 2 3 4 5 6
Ania i Fabian napisany November 14th, 2017 - 12:02 AM
Temat:
Wesele
Lokalizacja:
Lubatowa :)
Komentarz:
Nie było fajnie, nie było dobrze, było ZAJEBIŚCIE!!!!
Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.
Jakbyśmy pobierali się jeszcze raz to tylko z Nimi na weselu!
Daliście tak czadu, że budynek nadje się do remontu ../
Dziękujemy, pozdrawiamy, polecamy :)
Sylwia i Patryk napisany August 6th, 2017 - 12:52 AM
Temat:
Wesele
Lokalizacja:
Krosno 22.07.17
Komentarz:
Dziękujemy za super zabawę do białego rana! Goście byli zachwyceni . Repertuar zróżnicowany dla kazdego 😊 piekny glos Pani Iwony.. Bardzo dobry kontakt. Szczerze polecamy!
Iza i Witek napisany August 5th, 2017 - 5:15 PM
Temat:
Przyjęcie weselne
Lokalizacja:
Klimkówka
Komentarz:
Pięknie dziękujemy zespołowi za wspaniałą grę na naszym weselu. Zarówno my, jak i goście bawiliśmy się znakomicie. Muzyka była na bardzo wysokim poziomie. W fachowy sposób przeprowadzone zostały oczepiny. Uśmiech nie schodził z twarzy członków zespołu przez całą imprezę, a pozytywnym nastawieniem nastrajali wszystkich gości i nas. Wśród gości mieliśmy sporo osób grających na instrumentach, w tym także po szkołach muzycznych - wszyscy z nich byli zachwyceni zespołem. Gorąco polecamy! :)
Ania i Sebastian napisany July 10th, 2017 - 12:55 AM
Komentarz:
Nieprzeciętny, pełen powera i dobrego poczucia humoru zespół. Uwielbiamy ich za rewelacyjnie poprowadzoną imprezę - NASZE WESEL. Goście zachwyceni energią, którą zespół przekazywał w każdym utworze...power i moc to tylko namiastka, którą można przekazać w słowach...wszystko co najlepsze dzieje się z ich udziałem. Goście nie pamiętają kiedy ostatnio słyszeli taki świetny zespół. Nawet gdy nie było sił i pot lał się po czole to nie dało się siedzieć. Mamy nadzieję, że jeszcze Was spotkamy :D
DZIĘKUJEMY!!!
Ewelina i Mateusz napisany June 27th, 2017 - 10:16 AM
Temat:
przyjęcie weselne
Lokalizacja:
Pstrągowa
Komentarz:
Chcieliśmy baaaardzo pooodziękować za wspaniałą zabawę!!! Goście byli zachwyceni zespołem, bawili się do samego rana. Nas wokalem "Rodzynki" rozpływamy się do dzisiaj. Ogromne talenty, szeroki repertuar, bardzo dobry kontakt z gośćmi <3 POLECAMY GORĄCO!!!!
POZDRAWIAMY SERDECZNIE,
Ewelina i Mateusz
Księga gości.
captcha49